Başkan Özdemir: “Saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacak”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır” dedi.
İstanbul’daki patlama sonucu şehit düşen güvenlik güçleri ve vatandaşların acısının yürekleri dağladığını belirten Başkan Özdemir, “Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında geçmişte olduğu gibi bugün de hep birlikte teröre karşı tek vücut ve tek ses olarak dimdik duracağız” diye konuştu.
“Bu ülkenin birlik beraberlik duyguları hiçbir zaman çözülemeyecek kadar kökleşmiştir” diyen Özdemir, “Bu insanlık dışı, hain ve alçak saldırıyı nefretle kınıyor ve lanetliyoruz. Milletimiz, bölücülere karşı kahramanca görev yapan bu vatan evlatlarını minnetle, şükranla anacak ve asla unutmayacaktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına ve yüce milletimize baş başlığı ve sabır, yaralılarımıza da Allah’tan acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Amasya’da 260 polisle huzur operasyonu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir