Müdürden yemek denetimi

Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Menekşe ile birlikte Şehit Aydın Korkmaz Ortaokulu, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Muharrem Saygün Anadolu Lisesi ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine giden Milli Eğitim Müdürü Davu, öğrencilerle birlikte sıraya girerek yemeklerden tadıp menüler hakkında öğrencilerin görüş ve önerilerini aldı.

Taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere verilen öğle yemeğinin kalitesi, miktarı ve hijyenik şartlara uygun olup olmadığı ile yemeğin pişirilip saklandığı yerleri denetleyen Ahmet Davu, “Toplam bin öğrenciye sıcak öğle yemeği veriyoruz. Devletimiz öğle tatiline çıkan öğrencimizin yemeğini ayağına kadar getiriyor” dedi.

Verilen yemek çeşitleri konusunda titiz davranıldığına değinen Davu, “Öğrencinin evinde alışık olduğu yemek çeşitleri konusunda dikkatliyiz. Etli ve sebzeli yemekler menüde başı çekiyor. yemeklerde herhangi bir sorun yok ama denetimlerimiz sık sık devam edecek” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Amasya, spor turizminde de iddialı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir